Sprawdzony beton towarowy, asfalt, wynajem dźwigów i pomp do betonu


Ogłoszenie z kategorii: Budownictwo, remonty, architektura, dodane przez: Betoniarnia Betomex


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Sprawdzony beton towarowy, asfalt, wynajem dźwigów i pomp do betonu

Sprawdzony beton towarowy, asfalt, wynajem dźwigów i pomp do betonu


Firma nasza to profesjonalna betoniarnia Świętokrzyskie województwo i obsługa klientów z miasta Staszów i powiatu staszowskiego. Dlatego też Beton Staszów BETOMEX - beton drogowy i towarowy oraz asfalt to firma która doskonale obsługuje klientów.

Betoniarnia Staszów Świętokrzyskie

Przede wszystkim kompleksowo, gdyż oferujemy różne rodzaje i klasy betonu. Doskonały beton towarowy i beton drogowy w klasie B15 oraz B25, B30.... aż do B45. Jesteśmy oczywiście producentem gdyż jako betoniarnia produkujemy beton. Nasze materiały to sprawdzane i kontrolowane materiały do produkcji. Dlatego wiemy, że nasze mieszanki spełniają normy. Nasza firma to także beton Busko, Pacanów, Sandomierz i inne miasta w tym Mielec na południe i inne.

Firma nasza Przedsiębiorstwo drogowe BETOMEX Beata Gajek-Dyl to nie tylko betony o których mowa powyżej. To oczywiście w pełnej ofercie kompleksowa obsługa klienta w tym transport i aplikacja betonów u klienta na miejscu. Poza betonem asfalt drogowy woj. Świętokrzyskie i Staszów oraz związana z nawierzchniami stabilizacja gruntu. Stabilizacja to także idealne usługi pod budowy dróg, placów, parkingów, hangarów, hal, lotnisk. Polecamy, posiadamy własny sprzęt i oferujemy stabilizacje u klienta na miejscu.

Szczegółowa oferta firmy na naszej stronie internetowej https://www.betomex.pl

Przy współpracy z firmą DYLMEX ze Staszowa także wynajem dźwigów Staszów i okolice. Posiadamy w ofercie dźwigi 90ton oraz 55ton. Poza dźwigami wynajem podnośników, zwyżki i ładowarki. Ponadto budowa dróg, ulic, placów. Zajmujemy się kompleksowo budową dróg asfaltowych, również pod zlecenia i przetargi samorządowe, gminne, powiatowe i inne. Duże doświadczenie, atrakcyjne warunki współpracy i realizacji powierzonych zadań.

Betoniarnia Staszów Betomex - beton • asfalt • stabilizacja • dźwigi
ul. Towarowa 46
28-200 Staszów
woj. Świętokrzyskie

Tel/Fax : 15 864 44 19
Telefon komórkowy: +48 798 460 460


Od firmy: Betoniarnia Betomex Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: 798 460 460,
E-mail: betoniarnia.betomex@gmail.com


Ogłoszenie z kategorii: Budownictwo, remonty, architektura Kielce,
dodane w dniu: 2021-10-17

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość