Salowa w Kielcach

Oferta pracy dodana przez: E Losak Impel, w dniu: 2019-12-13

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o S.K. - Agencja Zatrudnienia (nr cert. 13953)- będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – firmy z branży usługowej poszukuje osoby do swojego zespołu.

Stanowisko:

  • SALOWA

Miejsce pracy: Szpital w Kielcach

Zadania/Czynności:

  • utrzymywanie czystości pomieszczeń na oddziałach

  • dezynfekcja pomieszczeń szpitalnych

  • dokładanie środków higienicznych

  • pomoc przy pacjencie

Wymagania:

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • szczepienia p/wzw typu B

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • praca w systemie zmianowym 6:00 -18:00 ; 18:00-6:00 lub w systemie podstawowym 6:00-14:00

  • elastyczny grafik

  • premie motywacyjne

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 pod nr tel. 510 015 971, 510 013 504 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90 – 368), przy ul. Sienkiewicza 85/87.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kielce

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 510015971, E-mail: e.losak@impel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKielce.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty